icon kontakt0911 554 666

Doplnkový sortiment

Strešný výlez

Je určený pre výstup na strešnú plochu prevažne pri komínoch. Tento výlez je vyrobený z oceľového žiarovo zinkovaného plechu, potiahnutého vrstvou polyesterového náteru v patričnej farbe. Okno je opatrené 4 mm hrubým bezpečnostným sklom, jeho vnútorný rozmer je 430 x 495 mm a jeho rám je tlakovo impregnovaný. Okno sa dodáva v šedej, červenej a hnedej farbe.

Strešný výlez

Protisnehový hák 420 mm

Je určený pre zapracovanie do šindľa pri strechách s vyšším sklonom alebo na miestach striech, kde hrozí nebezpečenstvo zosuvu snehu a prípadného zranenia osôb ( vchody, chodníky, apod. ).

Aplikácia prebieha v radoch a počet je závislý na snežnej oblasti a sklonu strechy. Dodáva sa v šedej, červenej a hnedej farbe.

Protisnehový hák 420 mm

Vyrovnávacia vrstva pod šindeľ 200 g / m2

Táto vrstva je vhodná pre vyrovnanie nerovností podložia. Materiál tejto geotextilnej vyrovnávacej vrstvy je polypropylén 200 g / m2.

Túto vrstvu nemožno použiť ako samostatnú podkladovú vrstvu, pretože nemá hydroizolačné vlastnosti.

( návin 1 x 50 m = 50 m2 )

Vyrovnávacia vrstva pod šindeľ 200 g / m

Difúzna plne kontaktná fólia 150 g / m2

Táto fólia je určená do skladby šikmých dvojplášťových striech a umožňuje priamy kontakt s tepelnou izoláciou. Táto fólia s vysokou gramážou je paropriepustná a môže byť použitá aj na staré debnenie v prípade konštrukcie nového debnenia z OSB dosiek na latách. Táto fólia nemôže byť použitá ako samostatná podkladová vrstva priamo pod šindľom.

( návin 1,5 x 50 m = 75 m2 )

Difúzna plne kontaktná fólia 150 g / m